. Taxi Ostrava | Taxi Ostrava Sprint

Taxi Ostrava

Jsme taxi služba z Ostravy jak má být! Jsme levní, rychlí, bezpeční a hlavně spolehliví. S námi se dostanete všude včas. Nabízíme množství kvalitních služeb za nízké ceny. Zárukou kvality jsou i naše reference a množství stanovišť, která jsou vhodně rozmístěna po Ostravě. Na našich stanovištích nás naleznete nonstop. Patří k nim například letiště Mošnov, nákupí středisko Duha a také Tesco Třebovice. Veškerá naše taxi Sprint stanoviště naleznete v pravém panelu.

Taxi Sprint Ostrava nabízí luxusní klimatizované vozy a vysoký komfort, který máte nonstop k dispozici. Máme mnohaleté zkušenosti a vynikající znalost všech zákoutí Ostravy! Zavezeme Vás kam si budete přát: Praha, Brno, Katowice? S taxi Sprint Ostrava ušetříte nejvíce! Stálým klientům nabízíme slevu 10%. Další slevy mají partnerské firmy, které od nás získávají i možnost platit kartou!

Naše služby si můžete objednat zdarma na telefonních číslech 800 280 280 nebo 800 290 290. Použít můžete i online formulář a my Vás budeme s úsměvem očekávat.

  • Nemáte se jak dostat ze Stodolní ulice? Zavolejte zdarma taxi Sprint!
  • Přijeli jste autem a dali si skleničku? Odvezeme Váš vůz se službou Drink servis!
  • Potřebujete spolehlivé taxi z a na letiště Mošnov? Taxi Sprint jezdí nonstop!
  • Proč se mačkat v přeplněném MHD, když se můžete levně, pohodlně, bezpečně a první třídou svézt s námi!
  • Zavezeme Vás za nízké ceny i do Prahy, Olomouce, Brna, Vídně nebo Katowic. Viz. ceník.

Česky Anglicky Německy

Taxi Ostrava

Ceník Taxi Sprint

Ceník
Nástupní sazba 30 Kč
Po městě za km 25 Kč
Čekání 5 Kč
Mimo město dle dohody